SIGVARIS – kompresinės kojinės ne tik gydo, bet ir puošia

Retas, kuris gali pasigirti gražia kojų oda, be išryškėjusių kraujagyslių. Nuovargis, kojų maudimas, tinimas – dažniausi negalavimai, atsirandantys dėl venų varikozės. Šios ligos požymius nesunkiai gali pastebėti ir pats žmogus. Ant kojų lyg voratinklis išryškėja kraujagyslių darinys, dažnai jis būna melsvos spalvos. Sutrikus vožtuvų veiklai, venose padidėja kraujo spaudimas. Dėl to jos išsiplėčia. Venų varikozė moteris kamuoja keturis kartus dažniau nei vyrus, nes daug įtakos šiai ligai turi hormonų pokyčiai nėštumo, priešmenstruaciniu ar menopauzės metu.

Išsiplėtusios poodinės venos nėra vien kojas bjaurojanti liga.  Tai gali būti rimtos ligos ženklas. Laiku negydant besiplečiančių venų, gali kietėti ir randėti kojų oda, ji tampa plona ir blizganti, gali atsiverti opos. Toks žmogus kur kas dažniau rizikuoja susirgti giliųjų venų tromboze bei tromboflebitu. Dėl šių priežasčių venose susidarę krešuliai gali nukeliauti į plaučius ir sukelti mirtį.

Kompresinė terapija

Jau pajutus pirmuosius venų varikozės simptomus, reikia kreiptis į kraujagyslių chirurgą, kuris paskirs gydymą, padės pasirinkti profilaktikos priemones, leidžiančias pristabdyti ligos progresavimą. Efektyvi profilaktikos ir gydymo priemonė yra kompresinės kojinės. Kompresinės kojinės būna įvairių ilgių, modelių, spalvų, jos skirstomos į skirtingas kompresines (suspaudimo) klases ir paskirtis. Profilaktinės kojinės yra lengvesnio suspaudimo nei gydomosios – gali būti 140 denų, 330 denų ar apspaudimas iki 18mmHg. Jas gali naudoti vyrai ir moterys, norintys didesnio komforto dienos metu ir siekiantys ateityje išvengti venų susirgimų.

Gydomosios kompresinės kojinės ties čiurna yra stipresnio suspaudimo nei profilaktinės. Pagal suspaudimą jos dar skirstomos į 4 kompresines klases: 1 kompresinė klasė: 18 – 21 mmHg, 2 kompresinė klasė: 23 – 32 mmHg, 3 kompresinė klasė: 34 – 46 mmHg, 4 kompresinė klasė: ≥ 49 mmHg. Norint įsigyti stipraus suspaudimo (3 ar 4 klasės) gydomąsias kompresines kojines, būtina angiochirurgo konsultacija ir receptas. Prieš perkant gydomasias kompresines kojines reikia išmatuoti ligonio kojas. Jei nėra žinomi kojų matmenys, kompresinės kojinės gali netikti. Specialistų individualiai parinktos kojinės ar pėdkelnės suteikia galimybę atsikratyti ne tik kosmetinių problemų, bet tampa ir profilaktine, gydomąja priemone esant venų išsiplėtimui.

Kompresinės kojinės nepakeičiama priemonė kiekvienam žmogui, o ypač: dirbantiems ilgo sėdėjimo ar stovėjimo reikalaujantį darbą. Ruošiantis į tolimą kelionę autobusu ar lėktuvu, kai tenka ilgai sėdėti, patariama taip pat mūvėti kompresines kojines. Ilgai trunkančių nuolatinių kelionių metu sutrinka kraujo apytaka kojose. Tai skatina venų ligų atsiradimą. Kompresinės kojines ar pėdkelnes taip pat reikia mūvėti nėščiosioms, nes nėštumo metu pasikeičia kraujo tūris bei sudėtis, sumažėja kraujagyslių elastingumas, pablogėja kraujotaka dėl vis didėjančio vaisiaus svorio bei didėja apkrova kojoms dėl augančio būsimos mamytės svorio. Kartais, netgi gimdyti patariama mūvint kompresines kojines, siekiančias šlaunies vidurį.

SIGVARIS – garsus kompresinių kojinių gamintojas

Kompresinės kojinės ir pėdkelnės SIGVARIS sukurtos Šveicarijos kompanijoje, taikant medicinos ir mokslo žinias bei glaudžiai bendradarbiaujant su gydytojais. Skirtingi kompresijos laipsniai, modelių bei dydžių įvairovė suteikia maksimalų gydomąjį efektą kiekvienoje gydymo stadijoje. SIGVARIS lyg antroji oda: malonu mūvėti, suteikia kojoms lengvumo jausmą.

Specialus kojinių mezgimas išgauna laipsnišką kojos spaudimą, kuris maksimaliai apspaudžia čiurną ir laipsniškai mažėja link kojos viršaus. Tokio pobūdžio kompresija suaktyvina kraujo ir limfos apytaką kojose.

Rekomenduojame Jums kompresines kojines SIGVARIS, nes:

  • SIGVARIS kompresinės kojinės naudoja precizišką dydžių sistemą, leižiančią suteikti  maksimalų profilaktikos ar gydymo efektą bet kokių apimčių kojai;
  • Kokybiški, minkšti siūlai užtikrina malonų pojūtį odai bei efektyvų ilgalaikį reikiamą spaudimą kojai;
  • Kiekviena kojinių serija yra patikrinta klinikinėmis studijomis;
  • Atsižvelgus į ilgą kojinių patvarumą ir jų efektyvumą, tai – ekonomiškas pasirinkimas;
  • SIGVARIS kompanija suteikia galimybę užsisakyti individualias kompresines kojines nestandartinių išmatavimų pacientams (vaikams, didelių apimčių žmonėms);
  • SIGVARIS kompanija didelį dėmesį skiria darbuotojų apmokymui ir mūsų parduotuvėse pirkdami kojines gausite visą reikiamą informaciją ir tolimesnius apmokymus, instrukcijas.
  • SIGVARIS kojinės paciento pageidavimu yra pristatomos į gydymo įstaigą Vilniaus mieste.

SIGVARIS kompresinių kojinių asortimentą rasite:

www.idemus.lt

 

UAB „Idemus“ – Šiuolaikinėje ortopedijoje konsultuoja patyrę Lietuvos kraujagyslių chirurgai (angiochirurgai). Plačiau apie konsultacijas Vilniuje sužinoti galite: telefonu (8 5) 246 1493 arba Kraujagyslių chirurgų konsultacijos Vilniuje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *