Gydomosios kompresinės kojinės

Stilingų ir ploniausių kompresinių kojinių serija

MAGIC
Tai  – stilingiausia SIGVARIS medicininių kompresinių kojinių serija. Ši serija buvo sukurta patenkinti aukščiausius vyrų ir moterų reikalavimus. Šios kompresinės kojinės sukurtos moterims įvairioms situacijoms, įvairaus amžiaus ir net išrankiausiam tipui.

„Mes jas tiesiog mylim!”

Medvilninių kompresinių kojinių modelis

COTTON
Šios serijos kompresines kojines neabejotinai pasirinks tie, kurie kaskart renkasi natūralaus pluošto audinius. Šios kojinės yra patogios mūvėti net jautrią odą turintiems žmonėms. Daugiau >>

„Tiek sporto metu, tiek namie su COTTON kojinėmis jaučiuosi puikiai.”

Matinės tekstūros kompresinės kojinės

TOP FINE SELECT

Švelnios kaip šilkas kojinės mezgamos naudojant elastingo austo poliamido ir daugiapluoščių siūlų kombinaciją. Aukštos kokybės siūlai, minkštas mikropluoštas bei dvigubas mezgimas suteikia patogumo ir komforto jausmą. Matinė kojinių tekstūra paslepia išsiplėtusias kojų venas ir užtikrina gerą savijautą bet kurioje situacijoje.

„Kompresinių kojinių serija puikiai tinkanti tiek vyrams, tiek moterims.”

Guminių kompresinių kojinių serija

 TRADITIONAL
Šios serijos kojinės vadinamos patikima klasika. Tai yra pirmasis pasirinkimas venų ligoms gydyti, ypač po trombozės, esant lėtiniam venų nepakankamumui. Kadangi šios serijos kojinės yra ypatingai elastingos ir laidžios orui, jas itin patogu mūvėti. Dvigubu sluoksniu padengtas natūralios gumos audinys užtikrina aukščiausio lygio medicininę kompresiją.

„Su kojinėmis TRADITIONAL galiu jaustis užtikrintai.”

Kompresinės kojinės trofinių opų gydymui

ULCER –X
Veninių opų gydymui skirtos medicininės kompresinės kojinės, sukomplektuotos iš II kompresinės klasės kojinės iki kelių ir dviejų po kompresine kojine maunamų pakojinių, kurias galima lengvai užmauti ant sutvarstytos opos. Ši technika leidžia žymiai lengviau užmauti kompresinę kojinę, padidina kompresijos laipsnį, apsaugo odą nuo dirginimo ir greitina opos gyjimą.

 

TRADITIONAL

 

Patikima klasika. Nepakeičiamas pasirinkimas, kai reikalinga aukšta kompresija ir didelis medicininis efektyvumas. 

 

Šio modelio kompresinės kojinės yra tinkamas pasirinkimas pacientams po trombozės, sergantiems lėtiniu venų sutrikimu ar limfinėmis ligomis. Kadangi TRADITIONAL yra itin elastingos ir pralaidžios orui, jas malonu nešioti. Šios serijos kojinės ilgiausiai išlaiko savo medicininį efektyvumą ir pacientams jos suteikia pasitikėjimo jausmą. 

Šios serijos kojinėms megzti yra naudojami siūlai, pagaminti iš natūralaus kaučiuko (gumos) –  itin minkšti, prisitaikantys ir elastingi. Tam, kad šie siūlai nesudarytų trinties su koja ir nesudirgintų odos, kojinių gamybos procese jie yra dvigubai apvyjami minkštais elastano siūlais. Siūlas susidaro gan storas, o tai kojinėms suteikia patvarumo. Mezgimo etape gaunama korėta kojinės struktūra užtikriną gerą odos ventiliaciją net pačiu karščiausiu oru.

 

Net aukščiausios kompresijos TRADITIONAL kojinės yra lengvai užmaunamos. Šio modelio kojinės gali būti labai patogiai naudojamos kartu su bet kuriomis kitomis kojinėmis.

• Aukščiausio lygio efektyvumas visą dieną
• Nuostabus jėgos ir elastingumo duetas
• Aukštas medicinos veiksmingumas, garantuojantis saugų ir sėkmingą gydymą. 
 

Aukščiausio lygio veiksmingumas Jūsų kojoms!


Kompresinės kojinės TRADITIONAL yra nepakeičiamos žmonėms, kurių kojų venoms yra reikalinga nuolatinė kompresija ir gydymas.

Kompresinės kojinės TRADITIONAL savo veiksmingumą įrodė ir trofinių opų gydyme. Rinkinys ULCER-X jau įrodė savo nepakeičiamą efektyvumą ir pagalbą opas besigydantiems pacientams (daugiau apie produktą žr. kataloge).

„Su kojinėmis TRADITIONAL galiu jaustis užtikrintai.”

 

COTTON

 

Arčiau gamtos. Žmonės, vertinantys natūralumą, laisvalaikio metu, sportuojant ar dirbant renkasi kompresines kojines su natūraliu medvilnės pluoštu COTTON.

 

Šios serijos kompresinės kojinės yra švelnios ir malonios net labai jautrią odą turintiems vyrams ir moterims. Itin elastiniai siūlai ir novatoriška mezgimo technologija užtikrina idealią kompresiją, o medvilninis sluoksnis užtikrina komfortą Jūsų odai.

 

• Natūralaus pluošto kontaktas su Jūsų oda
• Itin neutrali išvaizda
• Puikus kojos apgulimas ir prisitaikymas

Medvilnė net šiais, naujų technologijų ir atradimų laikais, tebėra pats populiariausias pluoštas renkantis tekstilės gaminius.

 

 

Kompresinių kojinių serija COTTON yra nepakeičiama pacientams, turintiems pradinę ar pažengusią varikozę,

padidėjusio jautrumo ar itin alergišką kojų odą ir tiems, kurie tiesiog mėgsta natūralumo jausmą ir vertina medvilnės pluoštą. Kadangi kompresinių kojinių neįmanoma pagaminti iš 100 proc. medvilnės (tokiu būdu audinys neišlaikytų kompresijos bei išsitampytų) kompresinių kojinių gamintojas SIGVARIS atrado atsakymą, kaip padaryti, kad medvilnė 100 proc. liestų Jūsų odą, o kompresija liktų nepakitusi – medvilnės pluoštą įmegzti iš vidinės pusės, kuri liečiasi su Jūsų oda, o visą likusį sluosknį išmegzti itin elastingais poliamido ir elastano siūlais. COTTON – viskas apgalvota Jūsų patogumui.

 

„Tiek sporto metu, tiek namie su COTTON kojinėmis jaučiuosi puikiai.”

 

MAGIC

Kojinės, išpildančios visus Jūsų norus. Grožio ir efektyvumo rezultatas. MAGIC serija sukurta patenkinti net pačios išrankiausios moters reikalavimus.

Kompresinių kojinių serija MAGIC yra itin orientuota į grožį. Kojinės išmegztos iš itin plonų ir elastingų siūlų tam, kad atrodytų kaip įprastos, kokybiškos ir elegantiškos kojinės. Ši serija yra skirta moterims, turinčioms lengvus venų susirgimus arba padidintą riziką susirgti venų ligomis. Todėl MAGIC kompresinės kojinės mezgamos tik 1 ir 2 kompresinėmis klasėmis.

 

 

MAGIC kojinės ypatingos ne tik minkšta ir itin plona medžiaga, bet ir gražiu apipavidalinimu (elegantiška užbaigimo juostelė ties šlaunimi kartu su silikonine juostele), naujomis ir itin madingomis spalvomis, bet ir ypatingu pojūčiu jas mūvint.

• Didelis modelių, ilgių pasirinkimas
• Platesnė ir detalesnė dydžių lentelė
• Moterims:

– bet kokio amžiaus
– bet kuria proga
– bet kuriuo metų laiku
– turinčioms pamėgtą spalvą

MAGIC detalės:

Jeigu turite padidintą riziką susirgti venų ligomis ir jau matote ir juntate pirmuosius požymius, nieko nelaukite. Pasirūpinti savo kojų sveikata galite kasdien mūvėdama išskirtines MAGIC kojines ar pėdkelnės. MAGIC serija sugriovė bet kokius stereotipus, kad kompresinės kojinės yra „sveikos”, bet negražios. Šią populiariąją seriją moterų tarpe Lietuvoje vadiname tiesiog revoliucija. Tu privalai jas turėti savo spintoje!
„Mes jas tiesiog mylim!”
COMFORT

COMFORT
Tiesiog ypatingai patogios visą dieną. Itin universalios – šią seriją jau vienodai pamėgo tiek vyrai, tiek moterys. Minkščiausias pluoštas iš visų SIGVARIS kompresnių kojinių serijų. Medžiagos minkštumas palengvina kojinių užsimovimą bei užtikrina malonius pojūčius jas mūvint.

„Visos dienos komfortas Jai ir Jam.”

 

ULCER-X

Įspėjimas: šio turinio nepatartina žiūrėti jautriems žmonėms

ULCER-X revoliucija trofinių opų gydyme! 

Veninės opos yra vienas skaudžiausių venų ligų negydymo padarinys, pasitaikantis maždaug vienam iš penkiasdešimt venų ligų sutrikimų turintiems žmonėms.

Trofinės opos – atsivėrusios „gyvos” žaizdos kojų blauzdose. Gydytojų duomenimis,

ligoniai, turintys tokias opas, kasmet jų gydymui išleidžia iki 2 tūkst. litų.  Atsivėrusių opų gydymas užtrunka labai ilgai, nes dauguma pacientų į ligoninę patenka, kai opos jau yra išplitusios ir pūliuojančios. Šiuo metu šlapiuojančioms opoms tvarstyti yra naudojamas hidrokoloidinis tvarstis, bet kadangi veninėms opoms yra reikalinga ir kompresija greitesniam gyjimui, rekomenduojama naudoti elastinius tvarsčius arba kompresines kojines.

Elastinis tvarstis, nors pigesnis sprendimas, turi nemažai trūkumų, palyginus su kompresine kojine. Vienas pagrindinių elastinio binto trūkumų – nemokėjimas profesionaliai užsibintuoti. Dažnai pacientai, grįžę namo, dar labiau pasiblogina savo būklę, nes bintą per daug užveržia ir dažnai ne tas kojos sritis, kurias reikėtų. Taip pat bintas atsipalaiduoja, smunka ir kojai nesuteikia pastovios kompresijos.

Varikozinės opos yra sunkiausias veninių susirgimų padarinys. Naudojant kompresinės terapijos priemones iki opos susiformavimo yra įmanoma šios pasekmės išvengti. Tačiau šiandien galime pasiūlyti produktą, kuris padės opas užgydyti kur kas greičiau.

TYRIMAI
Jau prieš 15 metų1 pradėjo gerėti opų gydymo medicininėmis kompresinėmis kojinėmis rezultatai, kurie buvo patvirtinti visose atliktose lyginamosiose studijose.(Partsch et al. WMW 1994; 144; 242-24)

Studijos, atliktos 2008 metais Italijoje (vadovaujamos Prof.F.Mariani),  rezultatai:

  • SIGVARIS ULCER X gydymo laipsnis – 96,2 proc. per 4 mėnesius ( gydymo raiščiais – 70 proc.)
  • Opos, kurių diametras +/- 4 cm, su ULCER X išgydytos dvigubai greičiau
  • Naktinis skausmas: Jokio naktinio skausmo su ULCER X (gydant raiščiais – 40 proc.)
  • Vykdytos studijos garsiuose gydymo centruose parodė 96,2 proc.išgijimo laipsnį per 4 mėnesius, naudojant SIGVARIS UILCER-X tvarsčiais šiuose centruose paprastai siekdavo 70 pro. (žr.pav.)
40 metų vyrai su pasikartojančiomis potrombozinio sindromo (PTS) opomis.
Tyrimo pradžioje:
Po 1 mėnesio:
Po 2, 5. mėnesių:
Naujoviška ir patentuota plona apatinė medvilninė kojinė kartu su ilgalaikę patirtį turinčia medicinine kompresine kojine iki kelių SIGVARIS TRADITIONAL (II kompresinė klasė).

Paprasta naudoti:

– Unikali naujosios apatinės kojinės mezgimo technika, ypač pastebima plokščioje ir plonoje pėdos ir kulno srityje.
– Apatinė kojinė gaminama pagal naujausią technologiją žemesnėje kojos srityje suteikiant slidesnį paviršių. Itin kokybiška medvilnė, naudojama viršutinėje kojos srityje yra išmegzta taip, kad užtikrintų visų medvilnės siūlų tiesioginį kontaktą su oda.
– Dėl išskirtinių apatinės kojinės savybių, TRADITIONAL serijos kompresinę kojinę tampa kur kas patogiau užsimauti ir nusimauti.

Natūralių siūlų naudojimas ypatingai palengvina kojinių naudojimą ir mūvėjimą, suteikia natūralumo jausmą:

SIGVARIS TRADITIONAL susideda iš dvigubai padengto natūralios gumos sluoksnio, užtikrinančio pastovų spaudimą.

Anatomiškai pritaikoma pagal kojų išmatavimus: Apatinė kojinė, kaip ir medicininė kompresinė kojinė, parenkama pagal kojos išmatavimus.
SIGVARIS ULCER X – efektyvi, garantuota ir kontroliuojama kompresija ten, kur jos reikia: reikiama kompresija reikiamoje kojos vietoje.

INDIVIDUALŪS

Jeigu esate išskirtinių apimčių, SIGVARIS suteikia galimybę Jums kojines užsisakyti individualiai. Šioms kojinėms reikalingas ypatingai detalus Jūsų kojos išmatavimas ir yra galimybė individualias kojines užsisakyti bet kurios serijos:

 

 

COTTON

 

TRADITIONAL

 

Mes detaliai išmatuojame reikiamas vietas ir įsipareigojame pristatyti specialiai Jums išmegztą kompresinį gaminį 4 savaičių bėgyje.

GYDOMOSIOS KOMPRESINĖS KOJINĖS
Kompresija     18  – 49 mmHg

Apie
Gydomosios kompresinės kojinės ties čiurna yra stipresnio suspaudimo nei profilaktinės. pagal suspaudimą jos dar skirstomos į 4 kompresines klases:
1 kompresinė klasė: 18 – 21 mmHg
2 kompresinė klasė: 23 – 32 mmHg
3 kompresinė klasė: 34 – 46 mmHg
4 kompresinė klasė: ≥ 49 mmHgGydomosios kompresinės kojinės yra naudojamos tiek profilaktikai padidintą riziką turintiems žmonėms, tiek gydymui, po operacijų.

Taikymas
Pati silpniausia (1 – oji) gydomųjų kojinių klasė yra rekomenduojama kaip profilaktinė padidintą riziką turintiems žmonėms:
Stipresnės kompresinės klasės kompresinės kojinės yra skiriamos gydytojo. Rekomenduojama kasmet profilaktiškai apsilankyti pas kraujagyslių chirurgą, kuris paskirs reikiamą gydymo formą ir būdą.

 

[magento category=”28″ suffix=” EUR” title=”h3″ limit=”100″]