Profilaktinės kojinės Delilah by SIGVARIS – pajuskite komfortą savo kojose!

Kompresinės kojinės DELILAH 140D by SIGVARIS

Turbūt ne vienai moteriai teko susidurti su problema: po ilgos darbo dienos jausti neretai kamuojančius simptomus: kojų nuovargis, lengvas tinimas, sunkumo jausmas. Ilgas sėdėjimas, stovėjimas dienos metu yra išbandymas silpnoms venoms (jų sienelės yra silpnos). Tai sąlygoja sulėtėjusią kraujotaką, ko pasekoje atsiranda diskomforto pojūtis kojose. Atsižveldama į šiuos nusiskundimus SIGVARIS kompanija sukūrė unikalią profilaktinių kojinių seriją – Delilah 140D by Sigvaris. Šios serijos kojinės apspaudžia kojas, gerina kraujotaką, todėl galite sutelkti visą dėmesį darbui, laisvalaikiui nepergyvendamos, kad vakare jausite sunkumo pojūtį, nuovargį kojose. Profilaktinių kojinių mūvėjimas, ypač ilgomis sėdėjimo ar stovėjimo valandomis, kelionėse, nėštumo metu, priaugus nemažai svorio, geriant hormoninius preparatus, o ypač turint genetinį polinkį sirgti venų ligomis, yra neišvengiama priemonė siekiant venų ligų išvengti ateityje.

Kurdamas šią seriją gamintojas didelį dėmesį skyrė profilaktinių kojinių medžiagai. Šios kojinės atrodo kaip įprastos kojinės/pėdkelnės, tačiau turi išskirtinę savybę – laipsninė kompresija gerina kraujotaką (didžiausias spaudimas ties čiurna ir kylant aukštyn spaudimas mažėja). Dėka novatariško gamybos proceso šios kojinės yra ne tik ilgaamžės, bet ir suteikia elegantišką išvaizdą, yra blizgios. Delilah pagerina kojų savijautą ir suteikia jums nuostabų lengvumo jausmą.

Kompresinių kojinių DELILAH savybės:

 • Modernios ir aukštos kokybės kompresinės kojinės/pėdkelnės.
 • Minkšta medžiaga užtikrina komfortą ir eleganciją.
 • Spalvų pasirinkimas.
 • Sustiprinta kulno ir pirštų sritis.
 • Galimi modeliai: iki kelių, iki šlaunies viršaus, pėkelnės, pėdkelnės nėščiosioms, pėdkelnės su mikrofibra.

Kompresinės kojinės DELILAH and SAMSON 330D by SIGVARIS

DELILAH and SAMSON 330D by SIGVARIS profilaktinės kojinės iki kelių yra universalaus dizaino, tinka moterims ir vyrams. Ši serija – kokybės ir komforto derinys, norintiems išvengti neretai kamuojančių simptomų: kojų nuovargio, lengvo tinimo, sunkumo jausmo. Patvari medžiaga yra pralaidi orui, nesukelia alergijos. Šalia malonaus lengvumo pojūčio kojose šios kojinės pasirūpina jūsų venų ligų profilaktika.

Ką Jūs darytumėte jeigu žinotumėte, kad yra profilaktinės kojinės, kurios gerina kojų kraujotaką nuo ryto iki vakaro, kurios yra patvarios ir elegantiškos, patogios nešioti, bei gaminamos skirtingų spalvų? Tikrai taip! Nešiotumėte kojines DELILAH and SAMSON 330D ir jaustumėtes gerai! Tad pats laikas įsigyti profilaktines kojines, kurios leidžia išvengti  kojų nuovargio ir patinimo visą dieną.

Kompresiniu kojinių DELILAH and SAMSON savybės

 • Nesukelia alergijos, „kvėpuojanti“ medžiaga.
 • Sutvirtinta kulno sritis.
 • Plati pirštų sritis, nespaudžia pirštų.
 • Patogi juostelė viršuje po keliu.
 • Patvari medžiaga.

Reguliariai nešiojamos kompresinės kojinės pagerina kojų būklę ir išvaizdą. Štai dar keli patarimai:

 • Gerti daug vandens ( minimaliausias kiekis 1,5 litro per dieną)
 • Mankštintis, daryti pratimus kojoms, daugiau vaikščioti, plaukioti. Taip bus sutvirtinami Jūsų raumenys, pagerinama kraujotaka- kojų raumenys padeda venoms pompuoti kraują į viršų, kraujas nesusistovi venose.
 • Vengti ilgo stovėjimo, sėdėjimo. Jei yra galimybė laikyti kojas pakeltas.
 • Svarbu kontroliuoti savo svorį, vengti riebaus maisto.

Šias ir kitas kompresines kojines galite įsigyti UAB IDEMUS parduotuvėse „Šiuolaikinė ortopedija“ Viršuliškių g. 34 ir Vytauto g. 24 bei internetinėje svetainėje

www.idemus.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *