Profilaktinės kompresinės kojinės

Profilaktinės kompresinės kojinės dėvimos siekiant išvengti venų ligų, turint padidintą susirgimo riziką, esant kojų tinimui, sunkumui nėštumo metu, dirbantiems stovimą ar sėdimą darbą. Gydomiosios kompresinės kojinės ir pėdkelnės SIGVARIS – tai vienas iš seniausių žinomų kompresinės terapijos būdų. Kompresinė terapija taikoma esant lengvai ar sunkesnės formos venų varikozei, varikozei nėštumo metu, lėtiniam venų nepakankamumui, po išgydytų venų opų.

PROFILAKTINĖS KOJINĖS
 Kompresija      <18mmHg
 Apie Profilaktinės kojinės yra lengvesnio suspaudimo nei gydomosios. Jas gali naudoti vyrai ir moterys, norintys didesnio komforto dienos metu ir siekiantys ateityje išvengti venų susirgimų.

Taikymas
Tai nepakeičiama priemonė kiekvienam žmogui, o ypač:
– dirbantiems ilgo sėdėjimo ar stovėjimo reikalaujantį darbą (pvz., pardavėjams, kirpėjams, ofiso darbuotojams ir t.t.)

Ilgo sėdėjimo metu nedirba blauzdos raumenys, kraujotaka sulėtėja. Dažnai to pasekmė – kojų sunkumas,  nuovargis, skausmas.

– keliaujantiems (lėktuvu, automobiliu, autobusu). Ilgai trunkančių nuolatinių kelionių metu sutrinka kraujo apytaka kojose. Tai skatina venų ligų atsiradimą.

– nėščiosioms, nes nėštumas – vienas didesnių faktorių venų ligoms atsirasti. Jo metu pasikeičia kraujo tūris bei sudėtis, sumažėja kraujagyslių elastingumas, pablogėja kraujotaka dėl vis didėjančio vaisiaus svorio bei didėja apkrova kojoms dėl augančio būsimos mamytės svorio.

Delilah

SIGVARIS profilaktinių kompresinių kojinių serija Delilah sukurta Jūsų kojoms.

Jos gali tapti Jūsų kojų grožio sergėtoja daugelyje gyvenimo situacijų – darbe ar iškilmingame vakarėlyje, vilioklės ar būsimos mamytės vaidmenyje, šaltą žiemą ar karštą vasarą. 

Labai didelė tikimybė, kad jau šiandien turite polinkį sirgti venų ligomis. Įvairūs gyvenimo faktoriai šią tikimybę dar padidina. Profilaktinių kojinių mūvėjimas, ypač ilgomis sėdėjimo ar stovėjimo valandomis, kelionėse, nėštumo metu, priaugus nemažai svorio, geriant hormoninius preparatus, o ypač turint genetinį polinkį sirgti venų ligomis, yra neišvengiama priemonė siekiant venų ligų išvengti ateityje.

Delilah kojinės dėl savo laipsniško suspaudimo (didžiausio ties čiurna ir mažėjančio kylant link kelio) padės jūsų venoms grąžinti kraują iš kojų aukštyn, į širdį. Su šia pagalba kartu išnyks ir po ilgos darbo dienos neretai kamuojantys simptomai: kojų nuovargis, lengvas tinimas, sunkumo jausmas. Pradžioje stebėsitės namo grįždama vedina lengvų kojų pojūčio. Profilaktinės  kojinės Delilah yra itin stiprios ir patvarios. Jos turi specialiai išmegztą kulno ir pirštų sritis. Įsigykite pačios ir padovanokite draugei ar mamai – tai vertinga dovana, kurią dovanojate Jūs, o sukūrė SIGVARIS.

 

TRAVENO

Neužmiršk TRAVENO keliaudamas!

Kelioninės kojinės TRAVENO suteiks jums gerą savijautą keliaujant – automobiliu, autobusu ar lėktuvu. Kojinių laipsninė kompresija (didžiausia ties čiurna ir tolygiai mažėjanti į viršų) stimuliuoja jūsų kraujotaką, padeda kraujui sugrįžti į širdį, apsaugo nuo kojų tinimo, venų trombų susidarymo kelionės metu.

Šveicarijos SIGVARIS kompanija, turinti ilgalaikę profilaktinių ir gydomųjų kompresinių kojinių gamybos

patirtį, sukūrė šias specialias kelionines  kompresines TRAVENO kojines.

 

 

Ypatumai:

• anatomiškai paskirstyta kompresija;
• iš  Meryl®Skinlife medžiagos pagamintos kojinės turi bakterijų augimą stabdančių savybių, saugo nuo odos dirginimo ir nemalonaus kvapo;
• malonu mūvėti;
• patogios ir labai švelnios, garantuoja puikią savijautą.

Sportinės kojinės SIGVARIS SPORTS RUNNING turi laipsninę kompresiją 20-30 mmHg. Šios kojinės gerina kraujotaką, didina raumenų aprūpinimą deguonimi, o tai pagreitina jų atsistatymą, mažiau skauda raumenis, padeda išvengti mėšlungio.

 

 

Privalumai:

  • Laipsninė kompresija gerina kraujotaką.
  • Pagerina raumenų aprūpinimą deguonimi.
  • Sumažina fizinio krūvio sukeliamus kojų raumenų skausmus.
  • Padidina išvermę, nes pagerėja kraujotaka, raumenys geriau aprūpinami deguonimi.
  • Termo ir prakaitavimo kontrolė.
  • Achilo sausgyslės apsauga.
  • Paminkštinta pirštų sritis, kulnas, visas padas apsaugo nuo trynimo.

SIGVARIS profilaktinių kompresinių kojinių serija SAMSON sukurta kiekvienam vyrui ir moteriai, norinčiam išvengti neretai kamuojančių simptomų: kojų nuovargio, lengvo tinimo, sunkumo jausmo. Šių kojinių veikimo paslaptis yra laipsniškas suspaudimas (didžiausias ties čiurna ir mažėjantis, kylant link kelio), kuris padės jūsų venoms grąžinti kraują iš kojų aukštyn, į širdį. Šalia malonaus lengvumo pojūčio kojose šios kojinės pasirūpina jūsų venų ligų profilaktika.

Profilaktinės kojinės SAMSON yra itin patvarios. Jos turi specialiai išmegztą pirštų sritį

 

 

 

 

[magento category=”8″ suffix=” EUR” title=”h3″ limit=”100″]