Profilaktinės kojinės TRAVENO by SIGVARIS – maksimaliai sumažina diskomfortą, patiriamą keliaujant

Vis daugiau ir daugiau žmonių keliauja ilgus atstumus, o ilgos kelionės (daugiau nei 4 valandos) lėktuvu, traukiniu, autobusu, automobiliu padidina riziką susirgti giliųjų venų tromboze. Kelionės metu ilgai sėdint kraujas susistovi venose, sulėtėja kraujo tekėjimas, jaučiamas kojų nuovargis, skausmas, patinsta pėdos, čiurnos. Ilgas sėdėjimas yra pagrindinis rizikos veiksnys sukeliantis flebitą ir trombozę. Kai kuriais atvejais atplyšęs krešulys su kraujo srove keliauja aukštyn. Iš venų dažniausiai keliauja į plaučius ir sukelia plaučių emboliją. Ilgai sėdint kelionės metu (daugiau nei 4 valandas) rizika susirgti giliųjų venų tromboze padidėja 4 kartus. Giliųjų venu tromboze galima susirgti kelionės metu, nepriklausomai nuo amžiaus, svorio ar gyvenimo būdo.

TRAVENO by SIGVARIS laipsniškai kintančio suspaudimo kompresines kojines – paprastas ir patogus būdas kelionės metu sumažinti kojų sunkumo pojūtį, kojų skausmus, pėdų ir/ar kulkšnių patinimą bei kitus simptomus. Nešiojant šias kojines sumažėja rimtesnių būklių rizika, pavyzdžiui, flebito, giliųjų venų trombozės, plaučių embolijos.

Su TRAVENO kojinėmis jausitės komfortiškai visur ir visada. Laipsniškas kojinių spaudimas (didžiausias ties čiurna 15-18mmHg ir mažėjantis kylant į viršų) stimuliuoja kraujo apytaką, apsaugo nuo venų ligų ateityje, panaikina sunkių, pavargusių ar sutinusių kojų jausmą. Šios kojinės – elegantiškos ir patogios.

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad TRAVENO by SIGVARIS kojinės ilgos kelionės metu yra naudingos sveikatai.

Kompresinių kojinių ypatumai

  • Anatomiškai paskirstyta kompresija;
  • Kojinių medžiaga turi bakterijų augimą stabdančių savybių, saugo nuo odos dirginimo ir nemalonaus kvapo;
  • Specialiai išmegzta kojinių blauzdos sritis puikiai tinka prie blauzdos formos, neturi veržiančio kraštelio;
  • Patogios ir labai švelnios, garantuoja puikią savijautą;
  • Puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims.

Kompresinės kojinės kelionei – SIGVARIS patarimai

  • Pajudinkite pėdas ir kulkšnis kas 30 minučių: 10 kartų pėdas lenkite aukštyn ir žemyn, 10 kartų sukite „apskritimus“ pėdomis per čiurnos sąnarį.
  • Jei yra galimybė kas dvi valandas pavaikščiokite.
  • Gerkite daug skysčių, kad išvengtumėte dehidratacijos. Venkite alkoholio.
  • Dėvėkite patogus drabužius.
  • Dėvėkite TRAVENO by SIGVARIS kojinės, nes jos padės jums išvengti „ekonominės klasės sindromo”, dar žinomo kaip ištinusios kojos ir kulkšnys, kojų skausmai, ir net kraujo krešulių ir giliųjų venų trombozės.

Šias ir kitas kompresines kojines galite įsigyti internetu UAB IDEMUS elektroninėje parduotuvėje bei parduotuvėse „Šiuolaikinė ortopedija“ Viršuliškių g. 34 ir Vytauto g. 24.

www.idemus.lt

“Šiuolaikinė ortopedija“ Viršuliškių g. 34, Vilnius, +370 612 33 888

“Šiuolaikinė ortopedija“ Vytauto g. 24, Vilnius, +370 612 00 888

SIGVARIS kompresinių kojinių asortimentą rasite

www.idemus.lt

UAB IDEMUS – Šiuolaikinėje ortopedijoje konsultuoja patyrę Lietuvos kraujagyslių chirurgai (angiochirurgai). Plačiau apie konsultacijas Vilniuje sužinoti galite: Kraujagyslių chirurgų konsultacijos Vilniuje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *