Kokia kompresinių kojinių nauda sportuojantiems?

Daug metų kompresinės kojinės yra naudojamos kovojant su giliųjų venų tromboze, kraujo krešulių susidarymu, varikoze. Taip pat kompresinės kojinės yra veiksmingos mažai judantiems, lovoje gulintiems pacientams, nėščiosioms, stovimą ar sėdimą darbą dirbantiems bei keliaujantiems žmonėms. Kompresines kojines galima sieti ne tik su sveikatos sutrikimais, jos yra neįtikėtinai naudingos ir sportininkams.

Visi žinome, kad sportininkai siekdami gerų rezultatų, neretai persistengia neįvertindami savo galimybių, ko pasekoje atsiranda raumenų nuovargis ir skausmas. Taip pat esant intensyviam fiziniam krūviui, kai organizmas nebespėja aprūpinti raumenų deguonimi, gali atsirasti skausmingas raumenų mėšlungis, kurį įtakoja raumenyse besikaupianti pieno rūgštis. Kompresinės kojinės gerina kraujotaką, didina raumenų aprūpinimą deguonimi, o tai pagreitina jų atsistatymą, mažiau skauda raumenis, padeda išvengti mėšlungio.

Sporto metu dažniausiai neįmanoma visiškai išvengti sužalojimų. Laimei, kompresinės kojinės dėl laipsninio apspaudimo gali padėti sušvelninti kai kuriuos simptomus, susijusius su bendrais sporto sužalojimais. Šios kojinės sumažina patinimą, tad jei po treniruočių jausite skausmą ar bus patinusios kojos, dėvėkite kompresines kojines. Nesvarbu, ar sportuojant norite išvengti skausmingo patinimo ar tiesiog norite pagerinti kraujotaką, kompresinės kojinės yra puikus pasirinkimas.

Sportuojant galite dėvėti kasdienai skirtas kompresines kojines arba sportines kojines. Norėdami fizinio krūvio meti gauti visišką kompresinių kojinių naudą, rekomenduojama rinktis 22-32mmHg. suspaudimo kojines. Taip pat galite rinkti ir mažesnio suspaudimo kojines 18-21mmHg. bei profilaktinius modelius – 140 denų, arba iki 18mmHg. Lengvas profilaktinių kojinių spaudimas ties čiurna palaiko apsauginę kojų venų funkciją, padeda išvengti patinimo, maudimo, nuovargio

UAB IDEMUS savo plačiame asortimente siūlo kokybiškas šveicariškas SIGVARIS kompresines kojines kasdienai ir sportui. Kompresinės kojinės būna įvairių ilgių, modelių, spalvų, jos skirstomos į skirtingas kompresines (suspaudimo) klases ir paskirtis. SIGVARIS yra sukūręs sportines kompresines kojines SPORTS RUNNING iki kelių. Sportinių kojinių privalumai: laipsninė kompresija (20-30 mmHg) gerina kraujotaką, pagerina raumenų aprūpinimą deguonimi, sumažina fizinio krūvio sukeliamus kojų raumenų skausmus, padidina išvermę, nes pagerėja kraujotaka, raumenys geriau aprūpinami deguonimi, termo ir prakaitavimo kontrolė, achilo sausgyslės apsauga, paminkštinta pirštų sritis, kulnas, visas padas apsaugo nuo trynimo.

Kompresines kojines, pėdkelnes galite įsigyti parduotuvėse „Šiuolaikinė ortopedija“ Viršuliškių g. 34, Vytauto g. 24 Vilnius ir internetinėje parduotuvėje www.idemus.lt. Taip pat parduotuvėse rasite platų ortopedinių įdėklų ir avalynės asortimentą, įtvarų, kokybiškų SIGVARIS kompresinių kojinių, prekių nėščiosioms, įvairių priemonių reabilitacijai, sportui, sveikatingumui bei komfortui.

UAB IDEMUS – Šiuolaikinėje ortopedijoje konsultuoja patyrę Lietuvos kraujagyslių chirurgai (angiochirurgai) ir ortopedai-traumatologai. Plačiau apie konsultacijas Vilniuje sužinoti galite: www.idemus.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *